Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Administratorką danych jest właścicielka strony ArteCarpediem Karolina Krawczyk. Strona korzysta z infrastruktur firmy Ovh.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Opinie i wysłane wiadomości

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu opinii, newsletter’a oraz kontaktu, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli prześlesz nam opinię, prośbę o zapisanie do newslettera lub skorzystasz z formularza kontaktowego, to przechowujemy te dane bezterminowo, ale nie dłużej niż rok. Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje. W każdej chwili jest możliwość usunięcia danych przesłanych na stronę.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Przesłane dane nie są wysyłane do innych podmiotów. Są przechowywyane tylko w obrębie tej strony internetowej w infrastrukturze dostawcy OVH.pl.

Jak chronimy twoje dane?

Chronimy twoje dane za pomocą ograniczonego dostępu do infrastruktury.

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

W przypadku wykrytego incydentu naruszenia prywatności danych nasza procedura przewiduje poinformowanie użytkowników o tym incydencie oraz podjęcie natychmiastowych kroków w celu zabezpieczenia i ograniczenia szkód.