Gdynia – Muzykalni – warsztaty dla dorosłych

IwAR1osq5xCAyLbMX5Vg0OnE37keaMwAwVz1NO_ep3bxZs2UUnzT7GIaVCg

💃 ŚRODY – GDYNIA – LIRA TEATROTERAPIA

19.30. Warsztat MUZYKALNI dla doroslych

💃 Zajęcia skierowane są do osób, które: ✔ chciałyby poczuć dotyk muzyki na własnym ciele, ✔ chciałyby poznać techniki odstresowania przed wyjściem na scenę / wystąpieniem publicznym, ✔ chciałyby być w bliższym kontakcie ze swoim ciałem, ✔ chciałyby zapoznać się z podstawami muzycznymi,✔ Przede wszystkim chciałyby przeżyć niezwykłe doświadczenie w grupie osób o podobnej wrażliwości.

💃W programie: ✔ elementy muzykoterapii receptywnej, której podstawą jest słuchanie muzyki, relaksacja i wizualizacja, ✔ elementy muzykoterapii aktywnej, do której zalicza się m.in. śpiew, grę na instrumentach, ruch przy muzyce, różnego rodzaju improwizację,

💃 Czyli co będziemy robić w praktyce? ✔ będziemy odkrywać podstawy muzyczne, ✔ poznamy techniki reagowania na stres, ✔ zrelaksujemy się, ✔ poznamy uważny ruch i skontaktujemy się z ciałem, ✔ pozwolimy sobie na ekspresję naszych emocji poprzez muzykę i ruch, ✔ będziemy poruszać zmysł słuchu m.in. poprzez uważne słuchanie nie tylko dźwięków, ale i ciszy, ✔ poznamy sposoby na zatrzymanie.✔ Efektem końcowym naszych zajęć będzie wspólne stworzenie dzieła muzycznego.

👉 START 03 LISTOPADA – ZAPISY

Zaprasza Marta Kadłub – minuta 7.00

ArteCarpediem

Karolina Krawczyk